Як ставити експрес ставки в Bet365

Як ставити експрес ставки в Bet365

Будь-який досвідчений гравець на ставках на спорт вам з упевненістю скаже, що все букмекерські контори відрізняються один від одного і буде гарною ідеєю використовувати різні для того, щоб з максимальною ефективністю скористатися послугами від різних сервісів.


З іншого боку, деякі нові гравці дуже часто губляться у великій кількості можливостей букмекерських контор і не розуміють багатьох моментів в роботі. Постараємося розібратися з усім цим у цій статті.

Експрес-ставки. У чому вигода?

Експрес-ставки вже дуже відоме і давнє явище в світі азартних ігор і букмекерських послуг. Тим більше, що принцип роботи подібного парі дуже простий. Існує відразу кілька спортивних подій результат, яких одночасно занесений в одну єдину ставку. Таким чином, або виграють всі відразу, або не виграє жодна з подій. Навіщо ж тоді свідомо збільшувати свої ризики? Вся справа в коефіцієнті, за такої постановки коефіцієнти від результатів подій перемножуються між один одним, таким чином, що сума виграшу в результаті значно збільшується в порівнянні з одинарними ставками.

Експрес в Bet365. як поставити?

Подібний вид ставок доступний і для користувачів онлайн букмекерської контори Bet365. Однак, відразу варто обмовитися, російського гравця може відразу відлякати відсутність російської мови в списку підтримуваних. Крім цього, на даний момент дана БК не є легальною на території РФ, звідси виникає неприємність у вигляді неможливості отримати доступ без додаткових зусиль і коштів. Звичайно, завжди можна знайти в глобальній мережі способи обходу блокування у вигляді vpn-сервісів або пошуку дзеркал, але це досить тривалий процес, особливо для тих, хто хоче просто зайти і зробити ставку.

Якщо ж гравцеві все ж вдалося отримати доступ до сайту, то в обов'язковому порядку він повинен пройти процедуру реєстрації та отримати для себе ігровий профіль на офіційному сайті bet365 З іншого боку, всі нелегальні букмекерські контори можуть похвалитися найпростішої процедурою, яка не відніме і п'яти хвилин на заповнення, після чого використовуючи свій телефон, електронну пошту або аккаунт у соціальній мережі можна поповнити баланс і зробити свою першу ставку.

Далі переходимо до укладання парі. Для цього варто визначитися з режимом, в якому гравець хоче себе випробувати. Всього таких режимів - два. Перший - «Лінія» - дозволяє робити ставки на матчі, які відбудуться в найближчому часі. Тут пропонуються стабільні здебільшого коефіцієнти на абсолютно різні види спорту. В даному режимі зміни можуть відбутися тільки з якимось серйозним подією, що сталася в реальному спорті: травми, видалення та інше. Другий - «Лайв» - дозволяє робити ставки походу матчу, таким чином коефіцієнти на результати для даної події знаходяться в постійному русі, так що в цьому режимі важливо не тільки виграти, але і знайти найбільший коефіцієнт.

Варто згадати, що зробити експрес-ставки можна в будь-якому з режимів. Зробити це можна вибравши в меню зліва на офіційному сайті один з видів спорту, потім там же уточнити турнір, в рамках якого відбувається подія. Після цього знаходимо матч і вибираємо Вас результат, натискаємо на кнопку з коефіцієнтом, після чого формується купон ставки з усією необхідною інформацією: коефіцієнтом, сумою ставки, можливим виграшем. Вказуємо необхідну суму і підтверджуємо натисканням кнопки «зробити ставку». Чекаємо закінчення матчу.

Що ще додати про Bet365?

Як почати грати разом з букмекерською конторою Бет365 ми вже вказали. Однак, варто повторитися, що сам онлайн-сервіс не є легальним на території РФ, а це значить, що, граючи там ви перебуваєте поза правовим полем, що в підсумку може призвести до того, що всі спірні ситуації будуть вестися букмекерів не на вашу користь . Російський користувач завжди знаходиться в зоні ризику, якщо не користується послугами легальних букмекерів, однак, як і завжди вибір залишається тільки за самим гравцем.