Ідентифікація та верифікація в Bet365

Ідентифікація та верифікація в Bet365

Ідентифікація - це те, що робить реєстрацію в легальних букмекерських конторах довгої і проблемної, принаймні так вважає абсолютна більшість гравців. Проте, обійтися без проходження даної процедури не можуть ні користувачі, ні адміністрація сервісу. Спробуємо розібратися як зробити цей процес менш болючим на прикладі верифікації в Bet365.

Як пройти ідентифікацію в Bet365, і навіщо це потрібно?

Реєстрація в букмекерських конторах сьогодні не займає більше двох хвилин. Як правило, всі користувачі вже зустрічалися з подібним процесом, коли використовували інші інтернет-ресурси. Це ставати особливо очевидно, коли виявляється, що абсолютної більшості гравців є як мінімум одна обліковий запис в одній з популярних соц.сетей, так що користувач знайомий з процесом. З іншого боку, верифікація - це, здебільшого, процедура характерна для букмекерських контор. Вона дозволяє підтвердити особистість гравця і уникнути протиправних дій з його боку.

Сам же процес ідентифікації в БК Bet365 дуже просто і не займає багато часу. Її можна пройти відразу після закінчення оформлення ігрового аккаунта користувачем. Після цього буде потрібно вислати необхідні скани документів, які вказують на особистість користувача (паспорт, водійські права або інші документи), висилаєте їх за вказаною адресою і проходите процедуру.

Ще про ідентифікацію в Bet365

Правда варто нагадати, що даний процес легкий щодо Бет365 з тієї причини, що букмекер сьогодні не є легальним на території РФ, а значить діє поза правовими рамками даної держави. З одного боку, це веде до того, що контора може вести свої справи інакше і давати більше свободи гравцям, зменшуючи електронну «бюрократію». З іншого ж боку, це веде до постійних блокувань і обмеження доступу до офіційного сайту, таким чином грати на сайті без додаткових коштів у гравця в звичайній ситуації просто неможливо. Звичайно, існує ціла маса можливостей обійти обмеження, що накладаються Роскомнадзором, але, як правило, вони зменшують комфортність використання інтернету. Більш того, варто пам'ятати, що, перебуваючи поза правовими рамками РФ користувач свідомо йде на ризик у випадку спірної ситуації з букмекерів залишитися без захисту державних структур.

До речі, про проблеми, якщо ж все-таки користувач зважився грати на нелегальній майданчику Bet365 і зустрівся з технічною неполадкою або якимось складним питанням, то не варто впадати у відчай. Все-таки букмекер піклуватися про те, що як можна більшу кількість гравців знаходило процес укладення ставок приємним і зручним. Саме з цієї причини завжди можна звернутися в технічну підтримку по номеру (+441782684757) або по електронній пошті support-eng@customerservices365.com, а також звернувшись з цікавлять питанням в лайв-чат, де відповідають практично миттєво.

Крім легкої процедури верифікації букмекерська контора Bet365 пропонує ціле безліч цікавих спортивних подій в рамках різних турнірів в більшій кількості видів спорту. Крім варіативності багато гравців оцінили і великі коефіцієнти. Ось тільки все затьмарюється для російського користувача відсутністю російського мовою в списку підтримуваного, а також відсутність національної валюти, крім горезвісного відсутності російської ліцензії.