Бонус при реєстрації Bet365

Бонус при реєстрації Bet365

Чого очікує гравець, тільки що зареєстрував свій аккаунт в букмекерській конторі? Звичайно ж, приємних бонусів, які допоможуть Беттери розібратися в функціоналі сайту, а також просто зігріють душу. Саме подібна можливість існує для клієнтів онлайн букмекерської контори bet365, де нові користувачі зможуть отримати подвоєння свого першого депозиту. Як це працює? Читайте в цій статті.

Букмекерська контора Bet365

БК Bet365 - вже давно визнаний постачальник букмекерських послуг на європейському ринку, почавши свій похід з Британських островів і ставши відомим у вузьких колах навіть в Росії. Те, що компанія існує вже 45 років позитивно говорить про надійність букмекерської контори Бет365, а також про серйозне довірі користувачів, які на сьогоднішній тільки збільшуються в своїй кількості. Останнє так само стало результатом зміни пріоритетів букмекерської контори, так сьогодні сервіс приймає ставки тільки онлайн, що дозволило мати доступ клієнтам з усього світу.

Російський же користувач в більшій своїй масі не знає про подібний Букмекери, так як на даний момент Bet365 не є легальною конторою на території РФ. Хоча судячи з різним чуткам і думку експертів російський ринок є пріоритетним для даної компанії, а значить незабаром стане можливо побачити Бет365 і в російській доменній зоні.

Реєстрація в букмекерській конторі

Завести свій власний аккаунт для нового користувача не складе ніяких труднощів. Так потрібно знайти спеціальну посилання «приєднатися», яку легко помітити, так як знаходиться в зручному правому верхньому куті офіційного сайту. Однак, відразу варто зауважити суттєвий мінус - російської мови ви не знайдете в списку підтримуваних сервісом, доведеться використовувати будь-який інший іноземний на вибір гравця. Існує думка, що незабаром цей недолік виправлять, але зараз доведеться або згадувати шкільні уроки іноземної, або скористатися онлайн перекладачами для завершення реєстрації на bet365 com.

Після завершення всіх необхідних процедур і отримавши в своє повне розпорядження ігровий профіль можна приступати до підготовки для отримання приємний бонус після реєстрації.

Умови отримання бонуси

Для того, щоб отримати свій подарунок від букмекерської контори в вигляді фрібета доведеться виконати кілька пунктів:

  • Успішно завершити реєстрацію та введення необхідної інформації на сайті Бет365
  • У спеціальному розділі ввести набір цифр і букв, якими позначений бонус-код
  • Поповнити свій рахунок разовим платежем не менше, ніж в розмірі 5 євро.
  • Зробіть бонус активним. Перейдіть в меню «Сервіси» на офіційному сайті букмекерської контори, а потім у вкладку «доступні пропозиції», де необхідно знайти свою програму.

Не забувайте про те, що подарунки строго індивідуальні від букмекерської контори, то, що отримуєте ви, не обов'язково отримає ваш сусід або приятель. Хоча, як правило, сума бонус варіюється тільки в діапазоні 50-100 євро.

Важливі умови акції

Ціле безліч сайтів-партнерів букмекерської контори bet365 дозволяють отримати спеціальні бонус-коди, при активації яких гравець нагороджується деякими приємними і корисними подарунками. Зазвичай подібні сайти або сервіси легко знайти в пошуковій системі, хоча ніхто не виключає можливості знайти подібне абсолютно випадково. Рекламна програма у букмекера досить велика.

При цьому отримати реальні гроші за рахунок віртуального бонусу можна просто поставивши бонус на три різні ставки. Якщо вони виграють, то гравець може розраховувати на виграш вже в реальному еквіваленті, який потім можна буде або вивести, або зіграти повторно.