додаток 888.ua

додаток 888.ua

Букмекерська контора 888.ua є ліцензованим оператором ставок на спорт. У даній контори є як мобільний додаток для операційних систем Android і iOS, так і мобільний сайт.

Функціонал програми абсолютно ідентичний функціоналу офіційного сайту БК 888 ru. Також, для тих, хто з якихось причин не хоче завантажувати додаток на мобільний пристрій, є мобільна версія сайту, яка коректно працює з будь-якого браузера.

Додаток БК 888 входить в ТОП кращих додатків для здійснення ставок онлайн в Росії. Це пов'язано з наступними причинами:

 1. фрібет-бонус при реєстрації в розмірі 1000 гривень;
 2. наочна візуалізація спортивних ігор за допомогою інфографіки;
 3. зручна навігація;
 4. багатий функціонал.

Завантажити додаток для Андроїд можна на офіційному сайті 888.ua. Разом з додатком ви знайдете наочну інструкцію, яку варто прочитати, щоб встановити додаток БК 888. З додатком для iOS все набагато простіше і звичніше - його можна скачати з App Store. Додаток для iphone є на 10 мовах, включаючи російську.

Додаток 888.ua для Андроїд

Функціонал програми букмекерської контори 888 ru для операційної системи Android повністю збігається з функціоналом деськтопной версії сайту. Користувачам надається можливість битися об заклад в режимах prematch і live, вводити і виводити кошти декількома способами.

Продуктами даного додатка є не тільки ставки на традиційний спорт, а й на кіберспорт. Відсутність відеотрансляцій компенсовано можливістю спостерігати за ходом гри з допомогою анімованої інфографіки в лайв-режимі. Крім того, користувачі мають доступ до матч-центру, але, на жаль, бачити статистику з результатами минулих спортивних подій можливості в додатку не надається. Гравці можуть вибрати мову програми не тільки російський, але і англійська.

Додаток букмекера 888.ua для Андроїд ви можете завантажити з офіційного сайту контори або ж по посиланню, яку ви знайдете в даній статті.

Якщо говорити про загальне враження про програму 888 ru, то хочеться швидше похвалити розробників, ніж розкритикувати. Інтерфейс програми виконаний з урахуванням рекомендацій для системи Android. Однак, колірна гамма, в якій виконана програма, залишає бажати кращого. Це пов'язано з тим, що інтерфейс занадто темний і тьмяний. У ньому переважають чорний і темно-сірі кольори. З цієї причини іконки в розділі Лайв виглядають дуже блякло і зливаються з фоном. Чи не озброєним оком видно, що з додатком потрібен контраст, щоб користувачеві було зручніше розрізняти елементи. Також, ми звернули увагу, що в списку з видами спорту деякі іконки однакові, хоча навряд чи так було задумано (наприклад, символ волейболу та гандболу).

Додаток 888.ua для Андроїд: функціонал контори
Додаток 888.ua для Андроїд: інтерфейс прілоеенія

Хочеться відзначити оформлення в додатку порожніх екранів. У багатьох додатках порожні екрани не оформляються, і, через це у користувача можуть виникнути питання. Щоб уникнути подібної ситуації, розробники програми додали на кожен порожній екран текстові підказки, які допомагають користувачеві легко орієнтуватися в програмі.

Дуже просто, а головне зрозуміло розробники виконали оформлення полів для входу та реєстрації.

Додаток 888.ua для Андроїд: реєстрація і вхід

Також, зручне і просте оформлення розділів зі статистикою і подіями, де можна стежити за ходом гри в онлайн режимі.

Додаток 888.ua для Андроїд: оформлення розділів зі статистикою

Реєстрація, авторизація та підтримка

Додаток 888.ua доступно всім користувачам, в тому числі і незареєстрованим. Будь-який бажаючий може здійснити вхід як гість, і йому відкриється доступ майже до всіх функцій програми.

Пройти реєстрацію необхідно лише в тому випадку, якщо ви захочете зробити ставку. Процес реєстрації не займе у вас багато часу. Однак, для виведення коштів вас чекають наступні дії:

 • повна ідентифікація користувача 888 ru;
 • реєстрація в ЦУПІС.

Додаток 888.ua для Андроїд: як зробити ставку

Різниця додатки і офіційною версією сайту полягає в тому, що в додатку немає можливості онлайн чату з підтримкою.

Переваги: ​​простий процес авторизації і реєстрації.

Недоліки: немає доступу до live-чату з підтримкою.

Ставки три вісімки

Після того, як ви ввійдете в додаток під своїм логіном і паролем, вас автоматично перекине на сторінку з live-ставками. Укласти парі можна за лічені секунди - всього в 2 кліка. Для цього необхідно здійснити вибір гри і натиснути на кнопку «Купон» в нижній частині екрана. Також, Беттери система розраховує розмір потенційного виграшу. Крім того, гравець має можливість звернутися до функції «Швидка ставка», де можна вказати бажану кількість грошових коштів від зіграної ставки. Така функція забезпечить укладання моментального парі.

Додаток 888.ua для Андроїд: live ставки

Одним з достоїнств 888 ru є присутність в додатку фільтрів і можливість пошуку в обох режимах (live і prematch). Також, в наявності широкий вибір налаштувань, де користувач може вибрати зручний для нього формат коефіцієнтів, встановити час, а також здійснити інші необхідні зміни

Хочеться похвалити розробників анімаційної інфографіки в додатку. Дуже наочно і цікаво демонструється хід гри і важливі ситуації в ній. Все це відбувається паралельно з реальною грою в онлайн режимі. Варто відзначити, що анімація використовується не тільки для футбольних матчів - для кожного виду спорту персонально розроблена відповідна анімація.

Додаток 888.ua для Андроїд: хід гри

Додаток 888.ua для ios

Якщо говорити про загальне враження від програми, то воно дуже двояке. З одного боку, інтерфейс з використанням чорних і бляклих сірих кольорів виглядає дуже темним. У зв'язку з цим, багато іконки в додатку зливаються з фоном і їх складно відрізнити один від одного. Також, некоректно виглядає використання різних стилів іконок. Те іконки повністю залиті білим кольором, то виконані тільки по контуру.

Додаток 888.ua для ios: колірна гамма

Дуже імпонує наявність текстових підказок на порожніх екранах. Тобто, якщо ви заходите на якусь сторінку, де необхідно провести введення певного запиту, то на порожньому екрані ви побачите відповідну підказку, яка пояснить, що потрібно зробити. Проте, для основного тексту обраний надто тьмяний колір, що на темному тлі робить текст майже непомітним.

Додаток 888.ua для ios: текстові підказки на порожніх екранах

Реєстрація, авторизація та підтримка

Користування програмою «888.ру» для iOS доступно без реєстрації. Будь-який користувач може здійснити вхід в статусі гостя і отримати доступ практично до всіх функцій програми. Під час першого запуску додаток посилає запит на доступ до вашої геопозіціі. Також, хочемо вас попередити, що запуск програми за замовчуванням відбувається англійською мовою. В налаштуваннях легко змінити мову на російську.

Реєстрація в додатку необхідна тільки в тому випадку, якщо ви захочете зробити ставку. На відміну від програм конкурентів, додаток БК 888 ru запитує найважливіші персональні дані при реєстрації, роблячи її швидкої, а саму форму компактної.

Додаток 888.ua для ios: зробити ставку

У додатку відсутній доступ до онлайн-чату з представниками букмекерської контори. Хоча на офіційному сайті така можливість є.

Швидкі і Live ставки

Після того, як ви ввійдете в додаток під своїм логіном і паролем, вас автоматично перекине на сторінку з live-ставками. Укласти парі можна за лічені секунди - всього в 2 кліка. Для цього необхідно здійснити вибір гри і натиснути на кнопку «Купон» в нижній частині екрана. Також, Беттери система розраховує розмір потенційного виграшу.

Крім того, гравець має можливість звернутися до функції «Швидка ставка», де можна вказати бажану кількість грошових коштів від зіграної ставки. Така функція забезпечить укладання моментального парі. Також, перевагою програми є спливаючі підказки, які дозволяють з більшою впевненістю використовувати додаток.

Додаток 888.ua для ios: швидка ставка

Черговим зручністю додатки є наявність розділу вибраного, куди ви можете додати ваші матчі і чемпіонати. Також, великим плюсом є можливість пошуку за ключовими словами в режимах live і прематч. Крім того, додаток може похвалитися безліччю налаштувань, які дозволять налаштувати профіль під себе (див. Зображення нижче).

Додаток 888.ua для ios: розділ Вибране
Додаток 888.ua для ios: пошук за ключовими словами

Особливо хочеться похвалити наявність в додатку анімованих полів, які наочно демонструють хід матчу з усіма важливими ситуаціями.

Додаток 888.ua для ios: анімовані поля

плюси:

 1. широкий вибір налаштувань;
 2. максимально продуманий інтерфейс з підказками.

мінуси:

 1. деякі розділи вантажаться довго;
 2. відсутня переклад деяких слів / розділів;
 3. немає розділу з результатами попередніх ігор;
 4. відсутність онлайн-чату з поддерджкой.

Лінія, лайв та розпис були занесені в 888

Дану букмекерську платформу можна похвалити за зрозумілий і простий дизайн. Таке оформлення сайту дозволяє як досвідченим, так і недосвідченим користувачам без проблем користуватися додатком.

Інтуїтивно-зрозуміла навігація додатки 888.ua дозволяє гравцеві легко орієнтуватися в програмі і знаходити потрібну йому гру за допомогою вкладок «Прематч» і «LIVE». У цих вкладках є доступ до вибору подій за різними критеріями (чемпіонат, країна і т.д.).

Лінія, лайв та розпис були занесені в 888

Лінія букмекера досить велика. Крім величезної кількості видів спорту, вона включає в себе і кіберспорт. Деякі матчі розписуються на більш ніж 200 випадків.

Всі події, які цікавлять гравця, можна додати в розділ «Вибране» для більш оперативного доступу до них. Крім того, в нижній панелі навігації ви можете побачити історію виконаних парі, при цьому продовжуючи бачити вкладку поточної гри.

Події в лайв демонструються гравцям за допомогою цікавої анімації, де показуються всі основні моменти поточної гри. Також, у зареєстрованих користувачів є доступ до прямих трансляцій різних ігор.

Введення і виведення коштів:

 • Розмір мінімальної транкзакціі становить 30 гривень;
 • Платіжні системи для введення: Віза, Майстер Кард, Гаманець Столото, Мобільні платежі;
 • Платіжні системи для виведення: Віза, Банківський переказ;
 • Виведення коштів можливий тільки при прив'язці веріфіцированного ігрового аккаунта до першого ЦУПІС.

Зворотній зв'язок: +7 495 3088 250, для абонентів МТС, Білайн і Мегафон: * 888.

888.ua для комп'ютера

Комусь здасться дивним, а хтось зрозуміє таке рішення беттинг компанії - контора не має клієнтської програми для ПК, так як в цьому немає необхідності. У компанії є свій офіційний сайт - 888.ua.

Клієнти для персонального комп'ютера - це «фішка» офшорних контор, які заборонені на території Російської Федерації. Завдяки завантаженні такої програми на комп'ютер, користувачі обходять різні блокування.

Букмекерська контора 888 ру здійснює свою діяльність в Росії абсолютно легально, це підтверджує ліцензія. Звідси можна зробити висновок, що створювати програму для ПК немає сенсу, адже основний сайт не підпадає під блокування.

Те ж саме стосується і мобільної версії сайту БК. Вона завжди працює і доступна при натисканні на кнопку внизу.