Вхід в особистий кабінет 1хСтавка

Після реєстрації кожен гравець отримує повний функціонал користувача букмекерської контори. Після чого, наприклад, може зайти в свій особистий кабінет, де існує можливість здійснювати фінансові операції зі своїм ігровим рахунком. Як це зробити розберемося нижче.

Як увійти в особистий кабінет 1хСтавка

Сам процес входу або авторизації можна зробити після того, як ви пройшли реєстрацію і підтвердили введені вами дані одним з доступних методів. Після цього ви можете увійти в свій аккаунт, використовуючи свої логін і пароль, після чого натискаємо на кнопку вхід і переходимо на сторінку особистого кабінету. При цьому дана процедура так само доступна для любителів мобільного беттінга, які можуть провести її прямо зі свого мобільного додатка 1хСтавка, після чого доступний все той же функціонал, що і на офіційному сайті БК.

Що ви можете зробити в особистому кабінеті?

  • Всі фінансові операції з ігровим рахунком: зняття / поповнення коштів, історія транзакцій
  • Ознайомлення з інформацією про спортивні події, команди та гравців. Докладні графіки зі статистикою та інформацією
  • висновок парі
  • Участь в акціях і оформлення бонусів
  • Запити в тех.підтримку

Ви забули пароль 1хСтавка. Що робити?

В першу чергу не панікувати і спробувати кілька очевидних рад.

Перевірте розкладку на клавіатурі. Звучить смішно, але якщо влаштувати службі підтримки рознос за те, що не змогли увійти до свого облікового запису, а потім виявити таку просту помилку буде дуже прикро. Крім зміни мови варто перевірити, чи активовано кнопки Caps Lock, яка так само може зіпсувати авторизацію.

Якщо ви перевірили з цього списку все доступне, але це вам не допомогло, то можна звернутися до функції «забули пароль?», По якій можна запросити пароль на вашу електронну скриньку або номер телефону, які були вказані під час реєстрації. Після чого наслідувати докладним вказівкам, які будуть надані в листі.

Навіть це не допомогло? Забули свій персональний ID або не можете скористатися своїм телефоном по якійсь причині? Тоді вам необхідно відразу ж звернутися до технічної підтримки сервісу. Як це зробити?

  • Дзвінком по телефону: +7 (800) 500-29-11
  • Електронна пошта: (Suport@1xstavka.ua, info@1xstavka.ua)
  • Запити на офіційному сайті

Після отримання необхідної інформації від користувача, клієнт отримує свої ідентифікаційні дані і пароль. Після чого можна поміняти його в особистому кабінеті, якщо ви відчуваєте в цьому необхідність.

Крім цього обов'язково запам'ятайте, що не потрібно намагатися створити новий обліковий запис, якщо забули дані свого минулого аккаунта. Система букмекера вважає це шахрайством, що карається блокуванням рахунків і заморожуванням їх грошових коштів. Не варто ризикувати подібним.

Якщо вам недоступні деякі контакти, які ви вказали при реєстрації, то їх можна змінити в особистому кабінеті. Крім простої зміни пароля, там можна змінити вашу поштову скриньку, номер телефону на необхідні. Не забудьте підтвердити зміни і запам'ятати їх (на крайній випадок запишіть в доступному, але безпечному місці).

За умови, що виникли інші проблеми з доступом крім перерахованих вище зверніться до технічної підтримки, яка обов'язково розгляне ваш запит і допоможе вам вирішити цю проблему. Не забудьте надати скріни (фотографії), на яких буде відображена поточна несправність, що сильно прискорить як роботу саппорта, так і рішення для вас.

1xstavka