Завантажити додаток 1хСтавка на комп'ютер

Завантажити додаток 1хСтавка на комп'ютер

Не тільки користувачі мобільних пристроїв мають привілей мати спеціальний додаток для доступу до улюбленої букмекерській конторі 1хСтавка, але і з вашого персонального комп'ютера. Розповімо нижче навіщо і як це зробити.

1xstavka додаток для windows

Сам додаток для вашого ПК від 1хСтавка можна знайти і за назвою - 1xWin. При цьому, як в дизайнерських рішеннях, так і в функціоналі ПО нічим не поступається ні офіційному сайту БК 1хСтавка, так і мобільним додаткам для різних платформ. Тут доступні для використання всі можливості: вхід в особистий кабінет, ставки в лайв і по лінії. Крім цього, кожен користувач 1xWin може ознайомитися з графіками статистики та результативності команд і окремих гравців. При цьому ви зможете і одночасно робити ставки, так що плюси очевидні.

Крім цього спеціально для застосування на комп'ютер існує функція «Бетконструктор». Дана опція може змоделювати матч, який би міг не відбутися або зовсім неможливий. Так можна поставити на результати команд, які грають в абсолютно різних країнах або лігах. При цьому моделюється результат на підставі, зібраної статистики.

Додамо і приємний, зручний дизайн, який приємний для ока і при цьому не дозволить «заблукати» в величезній кількості можливостей і пропозицій. Тому будь-який гравець відчує себе при використанні програми на своєму місці. Дизайн легко пізнаваний ще зі сторінки входу і належить офіційному сайту букмекера 1хСтавка. До речі ви також можете використовувати додаток, щоб безпосередньо зв'язатися з представником.

Завантажити 1хСтавка на комп'ютер

Щоб придбати додаток ніякої оплати не буде потрібно. ПО для ПК надається абсолютно безкоштовно і спеціально створено для клієнтів букмекерської контори 1хСтавка. При цьому меню для скачування легко знайти по іконці з зображенням монітора. Після чого можна перейти на сторінку з вказівками для скачування і установки для свого комп'ютера. Все доступно по одному вашому кліку.

Гідності й недоліки

Тепер постараємося розглянути деякі спірні моменти крім очевидних плюсів, щоб ви могли сформувати адекватне думку про програму 1хСтавка.

плюси:

  • Повні можливості офіційного сайту в одному додатку.
  • Простий і зручний інтерфейс, доступний на всіх персональних комп'ютерах
  • Економія доступного трафіку в порівняння з використанням офіційного сайту
  • Наявність реєстрації прямо з додатку

мінуси:

  • Додаток вимагає скачування оновлень
  • Доступно тільки для версій Windows 7, 10.
  • Займає місце на жорсткому диску

висновок

Чудова пропозиція від компанії 1хСтавка, додаток для персональних комп'ютерів стане відмінною пропозицією для тих, хто часто подорожує або тих, хто хоче заощадити свій інтернет трафік. Все це доступно з тієї причини, що додаток фактично є прямим аналого офіційного сайту букмекерської контори, тому установка ПО повністю замінить необхідність заходити на ресурс БК. Але як завжди вибір тільки за вами.

1xstavka