промокодом 1хСтавка

Сьогодні ринок послуг букмекерських контор просто перенасичений. Величезна кількість БК, які пропонують свій сервіс відкривши офіс недалеко від вашого будинку або настирливо разом із рекламою в усі інтернет ролики. Проте, це відкриває прекрасні можливості для користувачів БК, адже кожна контора бажає заманити побільше гравців і пропонує прекрасні бонуси і програми лояльності. Особливо подібним знаменита 1хСтавка, яку ми розглянемо для прикладу.

промокодом: 1xs_5417 - термін дії промо-коду не обмежений.

Як отримати бонус від 1xStavka

Не кожна букмекерська контора пропонує промокодом новачкам. У цьому сенсі піонером стала БК 1хСтавка, яка пропонує один промокод за реєстрацію будь-якому користувачеві. Після чого гравець, який отримав такий подарунок отримає бонус, який збільшить кількість грошових коштів з першим поповненням ігрового рахунку.


Крім цього існують і інші різні програми лояльності, які легко відшукати на головній сторінці букмекерської контори. Крім цього варто звертати увагу на ресурси партнерів 1хСтавка і періодичних видань, де може публікуватися інформація щодо нових акцій і можливостей розіграти цінні призи. Однак, відразу скажемо, що кожен опублікований промокод може мати свої терміни давності, після яких його вже буде неможливо активувати. Тому рекомендуємо стежити тільки за актуальною інформацією і бути першими, хто зможе вести дані промокодом в свій ігровий рахунок.

Крім перерахованих вище можливостей існують і інші. Наприклад, 1хСтавка любить нагороджувати активних користувачів. Часто адміністрація відправляє коди для активації бонусів на поштові скриньки і телефони своїх клієнтів. Активувавши код можна стати учасником розіграшу, отримати фрібет і так далі.

Фрібет 1xStavka

В першу чергу слід розповісти, що таке фрібет (вільна ставка з англ.). Як правило, це особлива акція, яка пропонує зробити різні безкоштовні ставки, які можна буде в майбутньому перетворити в реальні гроші. так 1хСтавка пропонує отримати до 4 тисяч гривень фрібетом за поповнення рахунку на ту ж суму.

промокодом: 1xs_6457 - може передавати його своїм друзям і знайомим.

Як працює це акція? Поповнивши ігровий рахунок на певну суму до 4 тисяч гривень, гравець отримує 100% бонус від букмекера, який потім він може використовувати при ставках на спортивні події. Якщо ви не змогли отримати даний бонус при першому внесення коштів на депозит, то варто звернутися службі підтримки, де вам допоможуть розібратися з цією проблемою.

Не забувайте, що інформація про даний бонус завжди розташована на головній сторінці сервісу 1хСтавка, тому ви завжди можете ознайомитися з правилами по використанні. Крім цього нагадуємо, що ніхто з адміністрації БК не вимагатиме від вас особистої інформації, даних облікового запису або переказу грошових коштів. Це роблять тільки шахраї.

Як використовувати промокод 1хСтавка

Якщо ви вже знайомі з розіграшами в інтернет ресурсах, то напевно знаєте, що таке промокод. Як правило, це якась комбінація букв і цифр, введення якого дозволяє активувати деякі переваги, передбачені букмекерською конторою. так промокод від 1хСтавка пропонує бонусну суму рівну першому перекладу на ігровий рахунок. Ці акції кошти необхідно витратити і зробити на них ставки, після виграшу їх можна буде вивести як звичайні гроші.

Також деякі активні користувачі 1хСтавка можуть отримати сповіщення з номером промокодом, який може подвоїти суму ігрового рахунку. Єдиний момент, що існують деякі обмеження щодо використання бонусного рахунку. Для того, щоб отримати в своє повне розпорядження ці віртуальні гроші доведеться виконати ряд правил, поставлених букмекерів. Їх можна знайти у вкладці «бонуси» на головній сторінці сервісу.

Так само слід зазначити той факт, що додаток 1xStavka є повністю сертифікованим букмекерів, який діє відповідно до федеральним законодавством. Більш того, БК 1хСтавка є офіційним партнером декількох футбольних команд РФПЛ, тому фанати цих команд можуть розраховувати на додаткові акції і переваги.

1xstavka