прогнози 1хСтавка

Користувачі букмекерських контор у величезній кількості складають парі на спортивні події, які обіцяють колосальні виграші щодня. Звичайно ж, виявляється, що не кожна така ставка в кінцевому підсумку зіграє. Звідси на ринку букмекерських послуг з'явилися абсолютно нова послуга - складання прогнозів, в тому числі і для БК 1хСтавка (додаток можете скачати тут).

Безліч гравців сьогодні вже звикли особисто аналізувати і складати прогнози, виходячи з наявної статистики та результативності окремих гравців і команд, при цьому також дізнаючись думку авторитетних джерел, які підтверджують або спростовують висновки, зроблені гравцем. При цьому звернутися до таких «знавців» в інтернеті можна в будь-який момент часу (як і отримати бонус від 1хСтавка). Єдиною проблемою залишатиметься авторитетність джерела і його здатність врахувати всю можливу актуальну інформацію. Головне не попастися на шахраїв, які можуть продавати завідомо неправдиву інформацію. подробиці нижче.

Прогнози 1хставкі на сьогодні

Сайти з прогнозами на спорт

Більшість прогнозів, складається в уже авторитетних спортивних масових виданнях, в яких працює штат аналітиків, які аналізують і надають результат своєї діяльності в періодичній колонці або програмі. При цьому деякі сайти пропонують платні послуги з надання прогнозів публіці. Такі сайти необхідно перевіряти з подвоєною обережністю. Так як крім відгуків (які іноді можна підробити), як правило, абсолютно немає ніякої можливості перевірити дані, надані за гроші, крім як піти або не бути радам, вже після оплати. Не довіряйте тим, хто має 100% позитивних відгуків, це абсолютна гарантія того, що тут орудують шахраї.

Відомі громадські діячі, колишні спортсмени, популярні експерти

Давно відомо, що букмекерські контори співпрацюють з представниками спортивної індустрії, сподіваючись на поширення своєї аудиторії і клієнтів. В цьому немає нічого поганого або караного. Наприклад, існує експерт, який ділитися своїм персональним думкою і розрахунками, який при цьому отримує підтримку від букмекерів. При цьому тільки завдяки цій підтримці він може здійснювати свою діяльність і ділитися нею з гравцями і глядачами. Особливо, коли даний експерт надає статистику своїх прогнозів і серйозно ставиться до своєї роботи. Такі люди зазвичай отримують широку популярність у зв'язку з тим, що їх робота заснована репутаційному кредиті, знищивши який вони можуть бути забуті. Тому часто стоїть знайомитися з думкою таких людей, а ось вибір про довіру завжди залишається за вами.

Соціальні мережі

Чи не дивний той факт, що всілякі фанати і любителі спорту давно облюбували соцмережі, в яких можна зібратися і об'єднатися навколо окремої ідеї та інтересу. Саме там, часто можна зустріти безліч прогнозів від «глядачів-ветеранів» або інших досвідчених гравців. Основною перевагою є те, що саме спільнота формує думку навколо будь-яких подій, а також те, що інформація поширюється на добровільній основі і, як правило, безкоштовна. Однак, це також накладає свої специфічні ризики, наприклад, ніхто не відповідальний в повній мірі за свої слова. Тому довіряти чи якогось джерела «інсайдероской» інформації мабуть не варто, особливо, коли перевірити дані не представляється можливим.

Блоги на YouTube

Деякі любителі спорту і особливо укладення парі облюбували різні відео-платформи, наприклад Youtube або Twitch. Дані платформи дозволяють розміщувати будь-якому користувачеві відео-матеріал, який можна публікувати, якщо він не порушує внутрішніх правил платформ. Тож не дивно, що там з'явилося безліч знавців різного рівня і профілю, в тому числі і спортивні «аналітики». Як і в разі соцмереж, існує можливість ознайомитися з докладним аналізом і систематизацією інформації від людини, який давно знайомий з ситуацією і розуміє, що відбувається. Однак, як правило, швидше за все популярність придбає людина, що має харизму, а не необхідні навички і знання. Тут необхідно бути розумним скептиком і перевіряти сказане подібними людьми. Але плюси все ті ж, як правило, можна часто дізнатися безкоштовне думку експертів, які дорожать своєю репутацією і формують свою власну аудиторію.

Підвівши підсумки варто сказати про головне. Ніхто навіть найавторитетніший джерело або людина не зможе підтримувати 100% потрапляння всіх його прогнозів. Тому довіряти абсолютно всього не варто. Завжди існує якийсь відсоток «правдивості», на який варто орієнтуватися крім своїх власних суджень і думок. Враховуйте і те, що спорт сповнений несподіванок, особливо тих, які врахувати практично неможливо. Завжди враховуйте ризики і можливості.

Також зазначаємо, що якщо ви знайшли прогнози на сьогодні на 1хСтавка, то швидше за все ця подія буде відображено в стрічці або лінії інших букмекерів - Вінлайн, Ліга Ставок, Leon. По котируваннях різних БК ви також можете зробити якесь судження, докладніше про це можна дізнатися в інших статтях на сайті. Завжди враховуйте тільки актуальну інформацію, особливо події, які могли статися з командою - ігрові втрати, тренди результативності та багато іншого.

Безкоштовні прогнози ви також можете знайти на нашому сайті. Але як завжди довіряй, але перевіряй (незважаючи на те, що надаємо тільки точний і повний аналіз подій і стан команд і окремих гравців).

1xstavka