Мобільна версія 1хСтавка

У цій статті розглянемо мобільну версію 1хСтавка.

Крім додатки, БК «1ХСтавка» має мобільну версію сайту, яка має досить швидкий відгук. Дизайн мобільного сайту такий же простий і не переобтяжений, як і додаток. Виконано стильно і мінімалістично, що дозволяє гравцеві легко на ньому орієнтуватися і мати доступ до всіх необхідних розділів. Верхня частина сайту включає в себе поле для входу в особистий кабінет, форму для поповнення балансу, повний список видів спорту, а також такі вкладки як «Лінія» і «LIVE». Нижче ви можете ознайомитися з ТОП-ставками.

В меню відсутні зайві розділи і відволікаюча інформація, що дозволяє новому користувачеві швидко зорієнтуватися в мобільній версії сайту «1хСтавка».
На даний момент статистика стверджує, що серед користувачів букмекерських контор кількість любителів мобільного беттінга перевищує число користувачів персональних комп'ютерів.Мобільна версія 1хСтавка
Для того, щоб використовувати сайт, потрібно тільки інтернет з'єднання і сам пристрій, при цьому ви можете користуватися послугами, перебуваючи в дорозі або взагалі лежачи на дивані.

1xstavka mobileБільш того, зручний дизайн мінімізований під мобільні пристрої приємно виглядає і зручний для «ледачого» використання, так як навігацію по сторінках можна здійснювати натисканням пальців однієї руки. Крім цього мобільна версія сайту пропонує ті ж послуги і функціонал, що і користувачам ПК, в тому числі і всі фінансові операції, пов'язані з ігровим рахунком.
1xstavka
При цьому перейти на сторінку для мобільних пристроїв просто і можна кількома шляхами. Перший - відкрити в браузері будь-який пошуковик і зробити запит «1хСтавка» або «1xStavka», після чого перейдіть по першій посиланням і автоматично будете перенаправлені на мобільну версію сайту.

Мобільна версія 1хСтавкаТакож ви можете відразу перейти за посиланням. Після чого можете почати битися об заклад і вигравати.

Мобільна версія всередині

При відкритті сайту ви відразу ж оціните звичні кольори свого улюбленого букмекера. Крім дизайнерських рішень гравець відразу ж дізнається і доступні для використання опції і функціонал, який практично не відрізняється від такого у версії для ПК. Гравець може почати ставити використовуючи для цього лінію, лайв режим.

1xstavkaЯкщо ж користувач ще не створив свого облікового запису, то він може пройти реєстрацію.

Мобільна версія 1хСтавкаЗакінчивши з усім можна приступити до укладання парі, при чому одночасно можна вести перегляд необхідного матчу в режимі реального часу.

Якщо підводити підсумок, букмекерська контора 1хСтавка пропонує відмінні і доступні можливості для будь-якого любителя мобільного беттінга, при цьому не обмежуючи його ні в чому. Такі опції, а також доступність в дорозі роблять його вкрай конкурентним навіть на тлі повної версії сайту букмекера. А ще в цього букмекера є відмінний додаток для мобільних телефонів, промокодом і бонуси при реєстрації, Ну і прогнози на спорт, звичайно ж.

 

 

Дана компанія використовує ідентичну з додатком БК 1xBet платформу. Однак, не варто плутати ці букмекерські контори, адже вони працюють в різних напрямках.

Додаток «1x ставка» для iOS

прикладна програма 1X Ставка для iOS дозволяє гравцям битися об заклад прямо з айфона. Користувач може робити ставки спорт в будь-який зручний для нього час.

Крім того, в додатку є пункт в меню, де ви можете побачити результати минулих ігор. На жаль, відеотрансляцій в додатку немає, зате є не тільки російська версія, але й англійська. У гравців є можливість поповнення свого балансу різними способами. Дане програма не порушує правил маркетплейса App Store, тому воно є в ньому для скачування.

Додаток 1x ставка для iOS

Якщо говорити про програму «1x ставка» в цілому, то воно виглядає якось слабенько. Іконки виглядають занадто громіздкими і не відповідають вимогам системи iOS. Також, створюється враження, що дизайнер інтерфейсу не знає нічого про поєднання кольором, тому вирішив використовувати в додатку безліч відтінків синього, роблячи його дуже тьмяним.

Інтерфейс програми надто перевантажений. На верхній панелі розташовано безліч іконок, зміст яких досить неочевидний. Через те, що розробники вирішили мінімізувати кількість слів у меню і замість них вставили «смислові» іконки, додаток виглядає злегка недбало.
Додаток 1x ставка для iOS: інтерфейс
Використання дуже дрібного білого шрифту на синіх і блідо-блакитних фонах заважає сприйняттю інформації, яка виводиться на вікні. В таких умовах досить складно сконцентрувати увагу на будь-яку подію.
Додаток 1x ставка для iOS: шрифти та кольори

 

Додаток «1х ставка» для Андроїд

Додаток 1х ставка для Android дозволяє гравцям в кілька кліків здійснювати ставки прямо зі свого смартфона. У прематче ставити можна виключно на спорт, а в live-режимі можна робити ставки і на кіберспорт.

Які ще можливості є у додатку «1xСтавка» для андроїд? По-перше, можливість спостерігати за статистикою і результатами спортивних подій в матч-центрі. По-друге, бачити історію ставок і поповнювати баланс будь-яким зручним для вас способом. По-третє, доступ до Бетконструктору і Експресу дня. На жаль, в додатку відсутні відеотрансляції і, на відміну від версії для iOS, додаток доступний лише в російській версії.

Варто відзначити, що інтерфейс виконаний відповідно до рекомендацій по дизайну для Андроїд. Це не може не радувати, тому що у версії для iOS велика частина рекомендацій була проігнорована.

1х ставка для Андроїд: інтерфейс

Додаток виконаний в зручній для сприйняття колірної гамі. В даному випадку, щоб розділити інформацію в списку, використовуються картки, а не просто різні кольори. Крім того, хочеться похвалити зовнішній вигляд і розташування іконок, які виконані гармонійно і пропорційно в мінімалістичному стилі.

1х ставка для Андроїд: колірна гамма

 

1xstavka