Як зареєструватися в 1хСтавка


Перш, ніж почати свою кар'єру Беттери кожному користувачеві букмекерських послуг належить реєстрація в даному закладі. Однак, потенційно начебто проста процедура може зайняти трохи більше, ніж очікує гравець.


Спробуємо пояснити, як зробити, щоб реєстрація в 1хСтавка стала простою і зрозумілою навіть для самого масового користувача.

Вхід на сайт 1хСтавка

В першу чергу варто відзначити, що складності в реєстрації зустрічаються не тільки у 1хСтавка, а й у всіх легальних букмекерських контор, які діють на території РФ, таким чином процедура приблизно однакова для них усіх.
Після цього ви зможете спокійно використовувати свої дані для авторизації і входу в особистий кабінет або для інших функцій сайту або додатків.

Способи реєстрації в 1хСтавка

Де ж нам знайти розділ, який дозволить зареєструвати нового гравця? Ви відразу ж знайдете його, як тільки ви зайдете на головну сторінку офіційного сайту БК 1хСтавка. Величезна зелена кнопка «Реєстрація» не залишає місця ніякої інтриги.


Переходимо і починаємо введення своїх персональних даних для створення облікового запису. Пара хвилин вільного часу і ви вже практично користувач 1хСтавка.

Всі поля не уявляють собою нічого складного або унікального. Типові рядки, які зустрічаються в більшості великих інтернет-сервісів. Однак, варто нагадати, що проводити реєстрацію мають право тільки особи, які досягли повноліття на момент оформлення процедури реєстрації. Тобто будь-який користувач зобов'язаний бути старше 18 років. Існують у сервісу правила і угоди, з якими ви погоджуєтеся в міру реєстрації. Постарайтеся їх прочитати, щоб не потрапити в дивні обставини або проблемну ситуацію.

Не забудьте, що вводити необхідно тільки підтверджені дані, які ви використовуєте на даний момент інакше завершити реєстрацію ви швидше за все не зможете. Телефон і адреса електронної пошти повинні бути вашими, а не сусідськими або належати родичам, інакше букмекер може порахувати умисним обманом. І, звичайно, не забудьте свій логін і пароль, а краще просто випишіть.

Реєстрація з мобільного

Не секрет, що інтернетом тепер зручно користуватися прямо зі свого мобільного телефону або смартфона. При цьому реєстрація з телефону нічим істотним не відрізняється від такого на сайті 1хСтавка. Є деякі відмінності в дизайні додатки IOS, Android або мобільної версії сайту. Однак, з цією різницею користувач навряд чи заплутається. А так типові рядки для реєстрації, після чого зможемо авторизуватися.

Реєстрація через ЦУПІС

З недавніх подій, які відбулися після серйозних змін в рамках законодавства в Росії букмекер не надає послуги безпосередньо гравцеві, між ними знаходиться спеціальний посередник - ЦУПІС (центр обліку інтерактивних ставок), спеціальна фінансова організація, яка при банкрутстві БК зобов'язана виплачувати його борги.


Таким чином, створена для забезпечення гарантій кінцевого користувача. При цьому виконуючи реєстрацію користувача на сайті букмекерської контори гравцеві доведеться так само реєструватися і на сайті ЦУПІС. На жаль, це обов'язкова частина.

При цьому насправді нічого нового і унікального. По суті, та ж форма, що і на сайті 1хСтавка. Тільки не забудьте, що дані з цього профілю повинні повністю збігатися з даними у букмекера. Інакше реєструватися доведеться зовсім по новій і не факт, що успішно (дивіться правила мультіаккаунтов). Після чого буде потрібно підтвердити введені дані щодо їх належності особисто вам. Зробити це можна, після особистого візиту в пункти 1хСтавка.

Реєстрація через Евросеть

Так само пройти ідентифікацію можна особистим візитом в салони «Евросети», де є послуга по верифікації вашого профілю. Тільки не забудьте, щоб у вас був аккаунт як на 1xstavka.ua, так і на 1cupis.ua, після чого говоримо співробітники, що нам потрібно. Буде потрібно тільки паспорт і телефон, а також оплата в розмірі 100грівен. Після чого офіційно реєстрація закінчена.

Реєстрація через ВК

На жаль, на даний момент подібний варіант просто недоступний. Гравцеві все одно так чи інакше доведеться заповнювати всі форми, які були згадати раніше. Двічі вводити логін і пароль, вказувати номер телефону та адресу електронної пошти. Підтвердити дані або ввести їх через ВК у вас просто не вийде.

Реєстрація в один клік

Досвідчені гравці вже давно перестали сміятися з цього жарту. Вже давно після всієї метушні з легалізацією БК на їх ресурсах можна пройти форму реєстрації «в один клік». На жаль, у всіх компаніях тепер повторюється подібна ситуація. З цієї причини реєстрації в один клік немає і на сайті 1хСтавка.

Бонус за реєстрацію

Для кожного нового гравця, який закінчив всі етапи реєстрації букмекери пропонують вітальний бонус, який, як правило, робиться у вигляді фрібета. Так, наприклад, гравець, який придбав свій ігровий профіль зможе поповнити рахунок і отримати бонус у розмірі 100% від поповнення балансу, але до 4000 гривень.

Чи будуть проблеми з доступом до 1хСтавка?

Слава богу, вся епопея з легалізацією вже давно закінчилася, а це означає, що тепер ліцензований букмекер завжди доступний і надає свої послуги 24/7 без перерв на обід. А це означає, що не треба витрачати нерви на якісь зайві рухи заради того, щоб хоча б потрапити на сайт. Заходимо і починаємо грати, на відміну від нелегальних побратимів, з якими метушні ви відчуєте в рази більше, ніж могли б уявити. Та й результат після цього не виправдовує докладених зусиль.

Поширені запитання

Як дізнатися офіційну посилання для реєстрації?

Можете перейти з тієї, яка представлена ​​в нашій статті

1хСтавка - легальний букмекер?

Природно. Все цілком і повністю в рамках законів РФ.

Які є способи реєстрації?

Можете скористатися формою на сайті або через мобільний додаток

Є вітальний бонус?

Звичайно, можна отримати до 4000 р від адміністрації 1хСтавка.

1xstavka