Як вивести гроші з БК 1хСтавка

Як вивести гроші з БК 1хСтавка

Що є найважливішим моментом, коли ви граєте на ставках? Звичайно ж, отримувати задоволення і з цим багато хто погодиться. Але деякі Беттери цінують в першу чергу можливість вигравати, при чому досить великі суми грошей. Для таких користувачів часто найбільш важливим питанням в діяльності букмекерської контори є безпечний і швидкий висновок грошових коштів. Спробуємо розібратися, як це можна зробити, використовуючи як приклад способи виведення грошей з 1хСтавка.

Авторизація та особистий кабінет

Якщо ви поставили собі за мету зняти кошти, то в першу чергу вам необхідно авторизуватись в своєму особистому кабінеті, правда, не забудьте, що до цього ви повинні зареєструватися, пройти ідентифікацію свого ігрового рахунку, і лише потім цікавитися грошима. І ще дещо, перед тим, як зняти гроші, перевірте яка мінімальна сума, яку букмекер дозволяє знімати з ігрового рахунку. Дуже важливий пункт для тих, хто грає, але ризикує малими грошима.

Далі переходимо до основного дії, натискаємо на кнопку ЦУПІС, де вже будуть представлені всі варіанти виведення грошових коштів, якими володіє букмекерська контора 1xСтавка. Окремо натиснувши на цікавить варіант, можна ознайомитися з вказівками, які допоможуть не заплутатися і вирішити питання без виникнення проблеми.

Можна зробити інакше, скористайтеся функціоналом особистого кабінету, де можна знайти кнопку «управління ставками», після чого виберіть ту систему, яка підійде особисто вам: від електронного гаманця до банківської карти. Далі читаємо вказівки БК і слідуємо їм.

Способи виведення коштів

Для виведення коштів доступні самі найбільш популярні в Росії варіанти, якими користується більшість вітчизняних гравців. Так 1хStavka пропонує вивести гроші через:

  • карту банку (Visa, Мир, MasterCard)
  • ел. гаманець (КІВІ, Яндекс.Деньги, гаманець ЦУПІС, Moneta.ua)

Поговоримо докладніше про можливості кожного із способів

Виведення коштів на банківську карту

Щоб вивести свої кошти з ігрового рахунку на банківську карту будь згаданої системи вам необхідно, щоб баланс був рівним не менше 1000 гривень. При цьому ніякої комісії для перекладу немає, а ось терміни, за якими проходить транзакція залежить від вашого банку, і може бути від миттєвої до декількох днів. При цьому, якщо при перекладі ви все-таки втратили частину суми, то це робота банку, так як букмекерська контора Не бере нічого за переклади з ігрового рахунку.

Для того, щоб перевести ваші кревні на свій рахунок, знайдіть розділ «ЦУПІС», де вказуємо зручну для вас банківську карту. Тільки не забудьте про важливу умову, що вивести кошти можна тільки на ту карту, з якої хоча б раз надходили гроші на ваш ігровий рахунок, інакше транзакція не буде виконано. Крім цього дані з карти і дані, вказані при реєстрації повинні збігатися. В іншому випадку вас так само не зможете перевести гроші.

Виведення коштів на мобільний телефон

На даний момент букмекерська контора 1хСтавка не надає подібної послуги, тому ви не зможете отримати гроші прямим перекладом на баланс вашого мобільного телефону.

Виведення коштів на електронний гаманець

  • ківі
  • Монета.ру
  • Я.Деньгі
  • гаманець ЦУПІС

На відміну від перекладів на банківські карти, букмекерська контора 1хСтавка пропонує своїм користувачам можливість виводити на електронні гаманці не менше 100 гривень. При цьому ніякої комісії БК не вимагає за переклади з ігрового рахунку. При цьому строки перекладів порадують будь-якого - вони практично миттєві і займають не більше 15 хвилин.

Вивести гроші при цьому можна практично по клацанню пальців, сама операція просто і невибаглива, тим більше, що букмекер заздалегідь продумав це питання і наділив своїх користувачів докладною інструкцією, яка буде супроводжувати до моменту підтвердження транзакції.

Як вивести гроші з БК 1хСтавка

Плюси і мінуси виведення коштів в 1хСтавка

На жаль, політика сервісу не однакова до всіх способом зняття грошових коштів. Так різні електронні гаманці дозволять вивести за раз різні суми грошей. Так максимальна сума переказу для банківської карти - 100.000 гривень. Для гаманця ЦУПІС - 550.000 р. Яндекс Гроші дозволять перевести тільки 15.000грн. Для Монети.ру до 100.000 при найвищому значенні ідентифікації гаманця, без неї практично вдвічі менше - до 60.000грн.

Суми грошей для перекладу можуть бути абсолютно різними, проте, врахуйте, що перед тим, як ви зможете вивести гроші, то букмекерська контора повинна схвалити процедуру, яка так само може зайняти ваш час, при чому його кількість заздалегідь невідомо і кожен раз витрати строго індивідуальні.

Важливо розуміти, що ви не зможете вивести гроші, якщо зареєстровані під чужим ім'ям, що є прямим порушенням правил букмекерської контори. Через це вам можуть відмовити у висновку коштів.

Крім іншого з якоїсь причини букмекер відмовляється від можливостей для гравців виводити гроші безпосередньо на рахунок мобільного телефону, а також не співпрацює з WebMoney, найпершим гравцем електронних валют, який з'явився на вітчизняному ринку. Обмеження вибору гравця можна назвати дійсно серйозним мінусом в роботі контори.

Проте, загальний підсумок куди більш втішний. Так, будь-який гравець, який має достатньо грошей для виведення одним з доступних методів отримує швидкі переклади і можливість проводити операції без комісії з боку букмекерської контори. Крім цього будь-який гравець, який зустрів на своєму шляху помилку і технічну несправність може отримати всеосяжну відповідь від служби підтримки 1хСтавка, які працюють швидко і ефективно, навіть на тлі інших букмекерських контор.

У підсумку отримуємо, що вивести гроші досить легко, якщо використовувані вами платіжні системи знаходяться в списку підтримуваних букмекерів. В іншому ж це зручний сервіс і швидка робота.

1xstavka