Як видалити акаунт в 1хСтавка

Існує ціла безліч причин, за якими деякі користувачі букмекерських контор, як 1хСтавка, бажають закрити свій профіль і видалити свої персональні дані з бази сервісу. Цього розбирати ми не будемо, але будемо намагатися відповісти на основне питання.

Як видалити акаунт 1xstavka

Варто відзначити, що існує не тільки безліч причин видалити свій аккаунт, але і способів, про що ми і поговоримо. Найпростішим зі списку можна назвати пряме звернення до адміністрації сервісу, в якій можна вказати своє бажання і причини для цього дії. Контакти ви завжди зможете знайти в однойменній вкладці на головній сторінці БК, зазвичай вона знаходиться внизу сторінки.

При цьому, щоб здійснити цю процедуру варто пройти кілька етапів.

  • не забудьте зняти свої гроші з рахунку
  • дочекайтеся закінчення всіх поточних парі і не ставте нових

Після цього можна звернутися з прямим запитом до адміністрації або службі підтримки офіційного сайту 1хСтавка. Після чого не забудьте написати, що хочете обмежити або видалити свій ігровий аккаунт. Пояснювати причини не обов'язково, але мотивація вашого вчинку може прискорити роботу з даного питання. Тільки будьте чемні. Можна сказати, що користуєтеся мобільним додатком і регулярно читаєте прогнози.

Інші способи закрити рахунок

Спосіб, описаний вище не єдиний, тому поговоримо і про інші. При цьому ініціатором для них є не гравець, а адміністрація сервісу.

В першу чергу відзначимо тривалий «простій» аккаунта. Це означає, що ваша персональна сторінка в букмекерській конторі може бути видалена після того, як ви вже дуже довгий час не проводите ніякої активності - укладаєте парі, не проводьте фінансових операцій зі своїм ігровим рахунком. Термін для рішення про долю подібної сторінці становить рік. Після чого адміністрація сайту висилає лист, в якому сповіщає про свої дії і головне - викликаних для цього причини.

Другий спосіб може виявитися ще менш придатним. І пов'язаний він з виявленням у гравця шахрайських дій. Після чого аккаунт піддається негайному видаленню. Що вважати шахрайством?

  • Ставки на договірні матчі (не така часта причина);
  • Доведено можливість господаря персональної сторінки в БК прямим чином впливати на результати матчу (людина, пов'язана з однією з команд, що організує зустріч і так далі);
  • Гравець зареєстрував одразу кілька акаунтів в 1хСтавка;
  • Парі були організовані декількома людьми, щоб обійти обмеження, введені букмекерською конторою, наприклад максимальні ліміти.

При цьому, відразу обмовимося, що якщо гравця спіймали за цими діями одного разу, то вся інформація про нього буде передана і в інші компанії, щоб убезпечити себе від шахрайських дій. Так само варто врахувати, що дані про гравця, після видалення облікового запису будуть «архівовані», а не видалені цілком з бази даних букмекери. Все просто, ніхто не хоче, щоб гравець міг мати переваги, які пов'язані з мультіаккаунтов, що є шахрайством.

висновок

Якщо вам вистачило терпіння дочитати до кінця, то ви можете вибрати відповідний для вас спосіб виходу з обігу ваших персональних даних для даної букмекерської контори. При цьому також скажемо відразу, що з часом деякі БК можуть змінювати свої правила і деякі положення можуть змінитися. Тому найкраще звірятися з правилами, з якими ви погоджуєтеся під час реєстрації на сервісі. Тому варто стежити і за змінами. Якщо виникли якісь питання відразу ж з'ясовуйте їх у служби підтримки та / або адміністрації ресурсу. Там можуть бути і пункти щодо реєстрації / видалення облікового запису.

Вирішили закинути букмекерську контору, а не любов до укладання парі? Те ви завжди зможете ознайомитися зі списком БК, докладними відгуками і рейтингом букмекерів на нашому сайті, особливо враховуйте, що інформація надається абсолютно безкоштовно. Там же можна дізнатися про коефіцієнти, кількості подій, рівні маржі та інших даних, які зацікавлять як досвідчених гравців, так і новачків.

1xstavka