Як пройти ідентифікацію в 1хставка цупіс

Вже давно минув час безтурботного букмекерського бізнесу, коли держава майже не цікавилося його веденням. При цьому вже і відгриміли бої за легалізацію ринку, коли більшість букмекерів виявилися поза правовими рамками держави.


Сьогодні все встали перед фактом наявності ЦУПІС, який є обов'язковим пунктом у житті як букмекера, так і гравця. Спробуємо розповісти, що це таке і навіщо необхідна реєстрація в ЦУПІС 1хСтавка.

Навіщо входити в систему в ЦУПІС

Отже, ЦУПІС - це центр обліку інтерактивних ставок, спеціальна фінансова організація, на яку держава покладає відповідальність за відстеженням всіх переказів між букмекерів і гравцем. Найперше враження полягало в необхідності терпіти нові обов'язкові правила, які ускладнюють життя гравцеві, на ділі все виявилося цікавіше.


Так ЦУПІС в першу чергу надає гравцям гарантію, що навіть при тотальному руйнуванні букмекера гравця все одно знайде його виграш. Тепер же після введення в дію цього центру є чіткий поділ на легальних і нелегальних букмекерів. Тепер суть полягає в тому, що одні дійсно зобов'язані перед гравцем, інші ж можуть проігнорувати його навіть самі справедливі вимоги. І, звичайно ж, більше ніяких дзеркал, VPN та інших способів обходу блокування не потрібно.

Процес реєстрації в 1хСтавка

процедура реєстрації в бк 1хСтавка не несе нічого абсолютно нового, більш докладно ми розповіли в минулому матеріалі, ось посилання. Тут все рядки до неможливості знайомі, просто вводимо необхідні персональні дані.

ідентифікація в 1хставка цупісТільки уважніше, переконайтеся, що правильно ввели дані, регіон, телефон та електронну пошту і пароль, так як їх зміна зажадає серйозних зусиль і витрат часу, а, можливо, і нервів.


Після виконання всіх вимог і інструкцій погоджуємося з обробкою персональних даних, а потім завершуємо процедуру натисканням кнопки «реєстрація». Після цього буде потрібно ідентифікація особистості - тобто, операція за допомогою якої встановлять, що ваші дані належать саме вам. Для цього, наприклад можете відправитися в найближчий пункт 1хСтавка, де можна буде закінчити реєстрацію.

Процес реєстрації в ЦУПІС

Не забудьте, що ігнорувати цей пункт неможливо, якщо ви хочете стати зареєстрованим користувачем БК 1хСтавка. Після підтвердження вашої електронної пошти вам прийде повідомлення, в якому знаходиться в тому числі посилання на сайт ЦУПІС - 1cupis ru (тільки серйозніше з кожною буквою, деякі шахраї створюють подібні сайти для обману неуважних користувачів), де починаємо реєстрацію.

Як пройти ідентифікацію в 1хставка цупісПісля чого заповнюємо рядки з логіном і паролем, телефоном та електронною поштою, а також галочка, в якій підтверджуєте, що ви повнолітній житель РФ.

Найпростіше просто копіювати дані з реєстраційної форми 1хставка.

Після цього підтверджуємо все вищезгадане за допомогою смс-коду.

Як пройти ідентифікацію в 1хставка цупісДалі буде потрібно прив'язка аккаунта до ігрового профілю однієї з букмекерських контор зі списку. Вибираємо звичну 1xstavka і продовжуємо.

Як підтвердити особистість в ЦУПІС

Ідентифікація особистості - процедура по підтвердженню відповідності вашої особистості і зазначених вами даних.


Залишилося останнє зусилля по закінченню цієї бюрократії. Зробити це можна кількома шляхами:

 • Особистий візит ППС 1хСтавка. Відкриваємо сайт букмекера і знаходимо детальну інформацію про місцезнаходження всіх офісів в вашому місті. Після цього вибираємо найближчий і беремо з собою телефон і паспорт.
  Як пройти ідентифікацію в 1хставка цупіс
  Показуємо співробітнику останній, після чого підтверджуємо його кодом, надісланим на телефон, після чого офіційно ви зареєстрований користувач.
 • Зайти до найближчого відділення «Евросети», де до співробітника при наявності у вас телефону і паспорта попросити «верифікацію документів» для «мобільного карти», після чого називаємо номер телефону, підписуємо папір і платимо 100 гривень. Тепер можна почати робити ставки.
 • Верифікація через Contact. Не плутати з вконтакте. Так само, як і Евросети повторюємо всі кроки і платимо вже 150 гривень.
  Як пройти ідентифікацію в 1хставка цупіс
  Після чого все готово до високих виграшів.

Тепер ви готові робити ставки, тільки перед цим не забудьте поповнити свій ігровий баланс. Зробити це, до речі, можна за допомогою банківських карт, а також платіжних систем «Яндекс.Деньги», «QIWI», «Монета.ру». При цьому мінімальна сума поповнення - 50 гривень, а для зняття - 1000грн. Зате податок платить не гравець зі свого виграшу, а сама БК 1хСтавка.

Плюси і мінуси

Тут в цілому можна говорити про позитивну і негативну сторону використання легальної букмекерської контори, а їх насправді величезне число:

 • Безпека, держава стежить за виконанням всіх домовленостей між гравцем і букмекерів, особливо, з огляду на, що останній володіє набагато більшими можливостями.
 • Стабільність, всі виплати проводяться вчасно, за невиконання домовленостей можна отримати по шапці від суду і держави.
 • Реєстрація не настільки складна як може здатися, просте заповнення банальних форм і особистий підпис в 1хСтавка або Евросети. Правда, остання ще й 100 гривень вимагає.

Мінусів як таких і немає. Особливо, якщо врахувати, що доступ до нелегальних букмекерів постійно заблокований і ще доведеться повозитися, щоб просто потрапити на його сайт. Тут все легально і доступно 24/7, що говорить про те, що гравець завжди має доступ до грошей на своєму ігровому рахунку. Так що рекомендуємо використовувати тільки легальні букмекерські контори, такі як 1хСтавка.

1xstavka