Бонус при реєстрації в 1хСтавка

Бонус при реєстрації в 1хСтавка

Нікого не здивувати величезною кількістю бонусів, акцій і програм лояльності, які пропонують букмекерські контори своїм гравцям. Сьогодні ж подивимося на відмінний приклад подібного підходу на прикладі 1хСтавка, яка пропонує кожному новачку отримати відмінний бонус.

Російський букмекер 1хСтавка пропонує скористатися подарунками, які покладені кожному новачку, який пройшов форму реєстрації на офіційному сайті. Так програма звана «Вітальним бонусом» дають кожному початківцю любителю парі поповнення на бонусний рахунок, при цьому рівний 100% від суми першого поповнення (але до 4000 гривень). Щоб отримати подарунок необхідно наступне:

  • закінчити процедуру реєстрації
  • Завести обліковий запис в ЦУПІС і зв'язати з ігровим рахунком в 1хСтавка
  • Покласти гроші на баланс в розмірі від 100 гривень до 4000
  • Не забудьте пройти верифікацію, після проходження якої у вас з'явиться спеціальний рахунок, на якому і буде зберігається бонус

Відразу варто попередити, щоб уникнути незручних моментів, сума яку ви отримуєте під час вашого першого поповнення депозиту грошима не є, тому ви не зможете повною мірою розпоряджатися, наприклад зняти їх ви не зможете. Однак, є ряд умов, після виконання яких, ви отримаєте належний вам бонус.

Як це зробити. Подарункову суму від букмекера, необхідно «відіграти», при цьому в розрахунок беруться тільки експреси на повну суму бонусу з коефіцієнтом такою ж 1,5. Крім цього при складанні експресів не повинно бути менше трьох подій в одному купоні. А головне, що сума, яку в підсумку розігрує новачок повинна бути втричі більше привітального бонусу.

Тому варто підійти серйозно, якщо ви хочете отримати не тільки досвід, але і конкретні результати від гри на бонусні кошти. Радимо серйозно придивлятися до різних експресах, тільки від яких і залежить отримаєте ви не тільки приємні емоції, а й конкретні матеріальні нагороди.

Важливі умови бонуса 1хСтавка

  • Бонусну суму можна використовувати тільки один раз за перше поповнення рахунку
  • Розрахуватися за ставками буде можливо тільки після проходження всіх поставлених матчів
  • Перш, ніж знімати гроші, переконайтеся, що вся бонусна сума була проставлена, інакше ризикуєте втратити все виграші, основою для яких був бонусний рахунок
  • Якщо не хочете використовуватися можливість, то можете закрити рахунок або видалити акаунт

Перед тим, як із задоволеною посмішкою почати шукати в інтернеті стратегії по використанню бонусних коштів, спочатку переконайтеся, що ви знайомі з правилами сервісу. У кращому випадку підказки від «знаючих» можуть виявитися дурістю і помилкою, в гіршому ви можете втратити свої реальні гроші. Уважно ставтеся до такого роду пропозицій.

Чи будуть проблеми з доступом у 1хСтавка

1хСтавка повністю робочий і ліцензований російський букмекер, який веде свою діяльність відповідно до законодавчої бази РФ, тому вам не варто турбуватися про таким проблемах як неможливість зайти на сайт або трата часу пошуком дзеркал. Так само, якщо вам набрид ПК ви зможете насолодитися беттінга і з мобільних пристроїв, благо додатки і мобільна версія сайту працюють вище всяких похвал, так що можете спробувати чогось новенького.

1xstavka